Az elmúlt hétvégén Veszprémben rendezték meg az Országos Vidékbajnokságot, melyen az NYVSC tőrözői is részt vettek, és végül mindegyikük éremmel tért haza. Az első nap Bay Kitti serdülő női tőr kategóriában a 6. helyezést érte el. Második napon sűrű volt a program: bambi fiú tőr, gyerek női tőr és végül bambi fiú csapatverseny. A tizenhatos táblán Kiss Mátyásnak Madura Mátéval kellett megmérkőznie, így nem sikerült bejutnia a nyolcas döntőbe. Az elődöntőbe jutásért sajnos nem kedvezett nekünk a sorsolás mert hazai küzdelem lett a vége ugyanis Madura Máténak és Parádi Botondnak egymással kellett megküzdenie, ahonnan most Botond került ki győztesen. Máté így a 6. helyezéssel, Botond pedig bronz éremmel gazdagította a gyűjteményét. Bay Kitti szintén a dobogó harmadik fokára állhatott fel. A csapatversenyen Kiss Mátyás, Parádi Botond és Madura Máté remek vívással, és hatalmas küzdelemben végül a 3.helyet szerezték meg.

[nggallery id=17]