Balatonberény 2014.08.24-29.

Kis csapatunk idén is részt vett az Erzsébet tábor keretein belül szervezett vívó táborban, ahol a reménység kerettagok is tartották nyárvégi edzőtáborukat.
Idén is Nagy Tímea, kétszeres olimpiai vívóbajnokunk vezetésével került megrendezésre a tábor, akivel párbajtőrözőink vívhattak is.
Az edzések mellett a szervezett játékokban is kivettük a részünket, a bátorságpróbán csapatunk az első helyet szerezte meg, illetve a helyismereti vetélkedőn a harmadik legmagasabb pontszámot gyűjtöttük be.
Nem volt hiány a jókedvben, az edzésekben és persze a bünti feladatokban sem. Sajnos az időjárás nem kedvezett, esős, felhős időnk volt többnyire, de azért egyszer, illetve aki bátrabb volt kétszer is megmártózhatott a Balatonban.

Jól éreztük magunkat, reméljük jövőre is részt vehetünk a táborban!

[nggallery id=34]