A hét végén ismét pástra léptek a tőrözők és nagyon szép sikereket értek el. Két helyszínen is szerepeltek, az első nap Balatonalmádiban az Országos Diákolimpián tették le névjegyüket. A nagyszámú mezőnyben Madura Máté az Eötvös J.Gyak. Ált. Iskola tanulója szenzációs vívással megnyerte a saját korcsoportját és lett országos bajnok, az eggyel nagyobbak között pedig a 6. helyen végzett. Parádi Botond a Jókai M. Ref. Általános iskola diákja pedig a 3. helyen zárta a versenyt. Kiss Mátyás, Bay Kitti, Balku Nóra és Gyüre Fruzsina most sajnos nem jutottak be a nyolcas döntőbe. A második napon Szigetszentmiklóson ismét pástra léptek versenyzőink egy nemzetközi “csibe” és “tőrpici” versenyen. Itt a mezőnyt Horvátországból, Szlovákiából és Romániából érkezett tőrözők is nehezítették. Talán az előző napi sok asszónak is köszönhetően Madura Máté itt most “csak” a 2. helyezéssel büszkélkedhetett, míg Kiss Mátyás ismét csak nem jutott a döntőbe.
Edzők: Makai Tamás és Borvíz Zsuzsanna

Balatonalmádi csop.