Makai Tamás és Borvíz Zsuzsanna tanítványai közül a tőrözők II. korcsoportjában Madura Máté (nyíregyházi Eötvös) a második, míg Parádi Botond (nyíregyházi Jókai) az ötödik helyezést vívta ki magának.

A pengeforgató srácok csapatban, Bay Györggyel (nyíregyházi Evangélikus) kiegészülve a dobogó második fokára állhattak fel. A lányoknál Bay Kitty (nyíregyházi Evangélikus) sajnos nem jutott be a nyolcas döntőbe.

Szenzációsan szerepeltek az NYVSC vívói a napokban Balatonalmádiban megrendezett diákolimpia kard és tőr országos döntőben. A közel száz indulót felvonultató mezőnyben dobogó második fokára állhatott fel az NYVSC II. Korcsoportos fiú tőr csapata. Valamint Makai Tamás és Borvíz Zsuzsanna tanítványai közül egyéniben Madura Máté a második, míg Parádi Botond az ötödik helyen végzett, majd csapatban Bay Györggyel kiegészülve lettek ezüstérmesek. A lányoknál Bay Kitty sajnos nem jutott be a nyolcas döntőbe.