Veszprémben a diákolimpia országos döntőjében a VI. korcsoportúaknál női tőrben Borvíz Zsuzsanna (nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) a dobogó harmadik fokára állhatott. Budapesten a nemzetközi tőrpici korosztályos versenyen Madura Máté az ötödik helyen végzett, míg Parádi Botond nagy csatában sajnos alul maradt és nem jutott be a nyolcas döntőbe.

Egy nyíregyházi leány is felállt a dobogóra a VI. korcsoportba tartozó gyerekeknek rendezett országos vívó diákolimpia döntőben Veszprémben. A női tőrözők között a nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium tanulója, Borvíz Zsuzsanna a harmadik helyen végzett. Az NYVSC vívói közül többen Budapesten egy nemzetközi versenyen is pástra léptek az elmúlt napokban. Makai Tamás tanítványai közül Madura Máté az ötödik helyet csípte el.